fbpx

Kup.cup

Jednoduchý kurz

Točení na hrnčířském kruhu

Kurz je vhodné pro ty, kteří se chtějí poprvé seznámit s točením na hrnčířském kruhu, bez dekorace
Navrh bez nazvu 2
Navrh bez nazvu 1
Navrh bez nazvu 4
Náplň kurzu: Naučíme vás základní pracovní postupy točení na kruhu. Ukážeme vám, jak se pracuje s hlínou a jejím tvarováním. Ukážeme vám i s jakými nástroji a pomůckami se pracuje.
Cíl kurzu: „Připrav se na novou zkušenost a vytvoř si produkt, který bude plně odpovídat tvým představám.“ Tento jednoduchý kurz ti umožní vytvořit si svůj vlastní produkt. Náš zkušený a vzdělaný designér tě provede celým procesem  během jednoho setkání.  Stačí si vybrat barvu a my se postaráme o všechno ostatní.
Maximální počet: 16 účastníků / datum: individuální dle domluvy
ipravil / vyučuje: Martin Valnoha
Během lekce budete mít možnost vybrat si z daného tématu (Například: hrnek, miska, talíř, aj.) nebo si můžete vytvořit své vlastní dílo dle své fantazie, kde se nekladou žádné omezení.
Účastník si z kurzu odnese své vlastní umělecké dílo.  
Cena kurzu: 
500 Kč / osoba
V ceně kurzu je obsažen materiál na tvoření – keramická hlína, engoby, glazury, výpaly v keramické peci, použití nářadí a péče lektora.
Úhrada kurzovného:
Kurzovné se hradí přímo na keramické dílně v hotovosti oproti vystavení pokladního příjmového dokladu nebo možnost zaslání na bankovní učet / platba

Napište nám hned !

Chceš darovat kurz ?
Darujte originální zážitek formou poukazu do kreativního keramického ateliéru Kup.cup Nabízíme dárkové poukazy od 500 Kč do 5 000 Kč s platností 12 měsíců.