fbpx

Kup.cup

Keramický kroužek :

Kroužky pro děti

Rádi bychom vás pozvali na neuvěřitelnou cestu do říše keramiky, kde se tvoření stává dobrodružstvím plným fantazie a možností. Naše keramické kurzy jsou speciálně navrženy pro malé i větší tvůrce ve věku od 5 do 17 let, kteří touží poznat krásu točení na hrnčířském kruhu a umění zdobení vlastních keramických výtvorů.

Dárkové Poukazy keramiky
Navrh bez nazvu 1
Navrh bez nazvu 5
Kroužek keramiky České Budějovice
Navrh bez nazvu 12
Navrh bez nazvu 11

Náplň kurzu: Naše kurzy jsou věnovány mladým tvůrcům ve věku od 5 let až do 17 let. Každá věková skupina má své místo u nás, a proto jsme připravili výuku odpovídající schopnostem a zájmu daného věkového rozmezí. Vítáme nejen děti, ale také mládež, která hledá nové cesty k tvořivosti..

Během našeho kroužku pro děti provedeme fascinujícím světem keramiky a ukážeme vám, jak se stát mistrem práce s hlínou. Naučíme vás základům modelování, točení na hrnčířském kruhu, tvarování a umění glazování. Přeneseme vás od prvního dotyku s hlínou až po vytvoření pevných a krásně zdobených výrobků. Budete mít možnost poznat různé techniky a nástroje, které při práci s keramikou používáme. Naučíme vás, jak nanášet glazuru tak, aby vaše výtvory zářily a jak je ozdobit pomocí různých dekoračních prvků.

Cíl kurzu: Naučíme vás základní pracovní a technologické postupy modelování, glazování a dekorace keramické hlíny. 

Cena kroužku: 

Půlroční poplatek září až leden / únor – červen

děti od 5 let – 17 let – 3 950 Kč

1 lekce samostatně 1 hod. 30 min

děti od 5 let – 10 let –290 Kč

1 lekce samostatně 1 hod. 30 min

mládež od 11let -17let –370 Kč

Maximální počet: 12 účastníků v jedné skupině

Datum: Od 11.9.2023

Každé pondělí:

skupina 1 / Čas: 14:30 – 16:00               

skupina 2 /Čas: 16:30 – 18:00

Místo: Nová 2032/2, 37001 České Budějovice 

ipravil / vyučuje: Martin Valnoha

Během lekce děti budou mít možnost vybrat si z daného tématu (Například: hrnek, miska, talíř, aj.) nebo si můžete vytvořit své vlastní dílo dle své fantazie, kde se nekladou žádné omezení.

Účastník si z kroužku odnese své vlastní umělecké dílo. 

V ceně kurzu je obsažen materiál na tvoření – keramická hlína, engoby, glazury, výpaly v keramické peci, použití nářadí a péče lektora.

Úhrada kurzovného:

Kurzovné se hradí přímo na keramické dílně v hotovosti oproti vystavení pokladního příjmového dokladu nebo možnost zaslání na bankovní učet / platba kartou

Přihláška:

Elektronická přihláška: zde 

Formulář pro dotazy !