fbpx

Kup.cup – Keramický kreativní ateliér.

Dvou - kurz

Keramický kurz :

Točení na hrnčířském kruhu (Dvou -kurz)

Kurz je vhodný pro všechny, kteří se chtějí poprvé seznámit s točením na hrnčířském kruhu a dekorováním vlastních výrobků. Ponoříme vás do kouzelného světa keramiky a pomůžeme vám objevit radost a dovednosti tohoto uměleckého řemesla. Zažijte nezapomenutelný zážitek plný kreativity a tvořivosti ve společnosti zkušených lektorů.

Dárkové Poukazy keramiky
Navrh bez nazvu 1
Navrh bez nazvu 3

Náplň kurzu: Naučíme vás dovednostem točení na hrnčířském kruhu od samých základů. Prakticky si osvojíte práci s hlínou, zdokonalíte techniky tvarování a získáte jistotu ve tvorbě. Seznámíme vás s různými nástroji a pomůckami, které vám pomohou dosáhnout precizních výsledků. Budete objevovat kouzlo dekorování a inspirujeme vás k vytváření unikátních keramických děl. Naše kurzy jsou navrženy tak, aby podpořily vaši kreativitu a umožnily vám vyjádřit se skrze keramické umění. Přijďte si u nás užít nezapomenutelný keramický zážitek!pracuje.

Cíl kurzu: Tento kurz se skládá ze dvou workshopů, ve kterých se účastníci seznámí se základními principy tvoření na hrnčířském kruhu.

Během prvního workshopu budou účastníci seznámení jak se tvaruje nádoba, jaké nástroje použít až k docílení finálního produktu pod vedením lektora. V druhém setkání se pak budeme věnovat dekorování svého výrobků pomocí různých technik, kde budeme používat glazury, engoby či jiné materiály k dekorování.

Kurz je určen pro úplné začátečníky, kteří mají zájem o tvorbu keramických výrobků a chtějí se naučit novým dovednostem a technikám.

Maximální počet: 1 6 účastníků / datum: individuální dle domluvy

ipravil / vyučuje: Martin Valnoha

Během lekce budete mít možnost vybrat si z daného tématu (Například: hrnek, miska, talíř, aj.) nebo si můžete vytvořit své vlastní dílo dle své fantazie, kde se nekladou žádné omezení.

Účastník si z kurzu odnese své vlastní umělecké dílo.  

Cena kurzu: 

800 Kč / osoba

V ceně kurzu je obsažen materiál na tvoření – keramická hlína, engoby, glazury, výpaly v keramické peci, použití nářadí a péče lektora.

Úhrada kurzovného:

Kurzovné se hradí přímo na keramické dílně v hotovosti oproti vystavení pokladního příjmového dokladu nebo možnost zaslání na bankovní učet / platba kartou

Napište nám hned !

Chceš darovat kurz ?
Darujte originální zážitek formou poukazu do kreativního keramického ateliéru Kup.cup Nabízíme dárkové poukazy od 500 Kč do 5 000 Kč s platností 12 měsíců.