fbpx

Kup.cup – Keramický kreativní ateliér.

Keramika na doma

Keramika na doma

Tento kurz keramiky na doma ti umožňuje vytvořit si svůj vlastní keramický produkt přímo z pohodlí tvého domova pomocí techniky modelování s hlínou.
Navrh bez nazvu 5
Navrh bez nazvu 8
Navrh bez nazvu 7
Cíl kurzu: Náš cíl je, aby tvůj výsledný produkt plně odpovídal tvým představám. Během jednoho setkání ti náš zkušený a vzdělaný lektor pomůže s celým procesem a ukáže ti základní pracovní postupy. Cena lekce keramiky na doma se může lišit v závislosti na délce trvání, počtu účastníků a nárocích na materiály. V této ceně bývá zahrnuto vedení kurzu, použití nářadí, keramické hlíny, engob a glazur a vypálení hotových výrobků v keramické peci.
Cena za Kurzovné:  800Kč/ osoba (Jednorázový kurz: jak modelovat doma). 

 

Minimální množství: od 1,5Kg – do 20Kg (více dle domluvy).
Základní cena:
  • Hlína 1,5 Kg: 200 Kč
  • Vypálení tohoto množství: 250 Kč
  • Dekorování: 150 Kč
Toto je cena za minimální množství. V ceně kurzu je zahrnut materiál na tvorbu (včetně keramické hlíny, engob, glazur a výpalů v keramické peci), použití nářadí a péče lektora.
Úhrada za materiál:
Kurzovné se hradí přímo na keramické dílně v hotovosti oproti vystavení pokladního příjmového dokladu nebo možnost zaslání na bankovní učet / platba kartou.

Napište nám hned !

Chceš darovat kurz ?
Darujte originální zážitek formou poukazu do kreativního keramického ateliéru Kup.cup Nabízíme dárkové poukazy od 500 Kč do 5 000 Kč s platností 12 měsíců.